Souhlas se zpracováním osobních údajů

1) Tímto udělujete souhlas společnosti Karsa Technologies, s r.o., se sídlem Nová Paka, Blahoslavova 1430, IČ: 28249046 , DIČ: CZ28249046 , e-mail: info@karsa.cz, tel: + 420 776 349 958 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „GDPR“), zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresu,e-mail a telefonní číslo.


2) Jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefonní číslo budou zpracovány za účelem zasílání newsletteru s akčními nabídkami, novinkami. Osobní údaje budou Správcem zpracovány po dobu možné obchodní spolupráce.


3) S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním dopisu na adresu sídla Správce nebo na e-mail: info@karsa.cz

Vyzkoušejte na 3 měsíce zdarma a bez závazku

Pro nové zákazníky nabízíme možnost otestovat na tři měsíce v kompletním rozsahu službu Karsa Dynamic Pricing. Do každého pilotního projektu investujeme několik desítek hodiny času tak, aby v průběhu pilotu byl patrný pozitivní dopad služby na ziskovost obchodu.

Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.
Toto pole je povinné.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů